Zgłoszenia
Falenickie Zimowe Zawody na Orientację I runda
8 stycznia 2022 (sobota), Warszawa, Falenica

Zgłoszenia zamknięte.

Biegi na orientację organizowane przy okazji Zimowych Biegów Górskich w Falenicy. Zgłoszenie dotyczy wyłącznie startu w biegu na orientację. Zgłoszenia na biegi górskie przyjmowane są w stosownym czasie w innych formularzach w naszym systemie zgłoszeniowym.

AK – uczennice szkół podstawowych
AM – uczniowie szkół podstawowych
BK – uczennice pozostałych szkół (ur. w roku 2003 i później)
BM – uczniowie pozostałych szkół (ur. w roku 2003 i później)
CK – trasa średnio trudna dla weteranek
CM – trasa średnio trudna dla weteranów
OPENK – trasa duga dla pań
OPENM – trasa duga dla panów

Wszystkich uczniów prosimy o podanie w polu Zespół numeru swojej szkoły, np. SP 124.

WSZYSTKIE  AK  AM  BK  BM  CK  CM  OpenK  OpenM

NrKat.ZawodnikZespół
1OpenM Piotr OchmanŻórawski Team
2CK Agnieszka ŁachWarszawa
3CK Monika DubińskaTeam 360
4CK Katarzyna HryciukEkobiegi
5OpenK Renata GrzechnikMKB Dreptak
6OpenM Jakub KrysiakTriWawa
7OpenM Jacek PopławskiAdidas Runners Warsaw
8OpenK Ewelina WołosTriwawa
9OpenM Michał ChołujTriwawa
10CK Agnieszka GrzywaczTeam 360
11AK Lena GromadzkaTeam 360
12AM Wiktor GromadzkiTeam 360
13CM Emil GromadzkiTeam 360
14OpenK Beata PieniążkiewiczPegaz
15OpenM Tomasz SzelągMKB Dreptak
16OpenM Michał DąbrowskiUltrapośladach
17OpenM Maciej ŻytoPLAY Running
18CM Andrzej PaterekaleTEMPO
19OpenM Przemysław SzczygielskiTeam 360
20OpenM Sławomir StykowskiWarszawa
21OpenM Mateusz MioduszewskiTeam 360°
22CK Karina DanilukBKS Wataha Warszawa
23CM Piotr DanilukIndywidualnie
24AM Lucjan PęskiIndywidualnie
25OpenM Maciej KaniaBemowo Biega
26CK Ula TrykozkoTeam 360º
27CK Zofia KosińskaWKS Wawel
28OpenM Piotr WieczorekIndywidualny Mazowsze
29CM Konrad JanowskiKOS Warszawa
30BM Roman LendzioszekSP 289
31OpenM Michał LendzioszekBKS Wataha Warszawa
32OpenM Marcin PilipczukTeam 360
33CM Mariusz SiwiecGlusi & KInO Stowarzysze
34OpenK Karolina PacekOK!Sport
35BM Eryk SzymańskiUKS Falenica
36BM Norman SzymańskiUKS Falenica
37BM Oskar SzymańskiUKS Falenica
38OpenM Michał SzerlingUNTS Warszawa
39CK Ewelina MikoszaTeam360
40OpenK Urszula WąsiewiczTeam 360
41OpenK Marzena WąsiewiczTeam 360
42OpenM Piotr WąsiewiczTeam 360
43OpenM Krzysztof ŁazowskiKInO STOWARZYSZE
44CK Katarzyna ParfianowiczWarszawa
45CM Marcin ParfianowiczWarszawa
46CM Andrzej KrochmalKOS Warszawa
47OpenM Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa
48BM Tymon FolandMłody inov-8
49BK Alicja FolandMłody inov-8
50CK Kasia FolandMłody inov-8
51CM Adam FolandMłody inov-8
52AK Marysia SzymańskaTeam 360º
53AM Makary SzymańskiTeam 360º
54CK Zuzanna SzymańskaTeam 360º
55OpenK Martyna MiśkiewiczUKS Siódemka Rumia
56CM Krzysztof Kubakbiegusiem pl
57OpenM Piotr WieczorekIndywidualny Mazowsze
58OpenK Renata ŁaskaKlub InO Stowarzysze
59OpenM Tomasz ŁaskiKlub InO Stowarzysze
60OpenM Przemysław WitczakDreamtime Trails
61OpenM Kamil PolokSFInO
62OpenM Rafał BeneszTeam360
63BM Leszek LendzioszekZSP Brzeziny
64BM Antoni LendzioszekLO Sulejówek
65OpenM Paweł LendzioszekKOS Warszawa
66BM Teodor MikulskiCiapatki
67BM Juliusz MikulskiCiapatki
68AM Kamil BartnikKU AZS WAT Warszawa
69AM Jakub BartnikKU AZS WAT Warszawa
70CK Bożena BartnikKU AZS WAT Warszawa
71BK Olga WasilewskaUKS OSiR Góra Kalwaria
72OpenM Mateusz WątorUKS OSiR Góra Kalwaria
73OpenM Jerzy AntonowiczTeam 360
74OpenM Janusz OlbrychtOLBnO
75BK Janina MioduszewskaTeam 360
76BM Władysław MioduszewskiTeam 360
77AM Jerzy SzymańskiTeam 360º
78OpenM Tomasz WojdaKlub Biegających Inaczej
79OpenK Anna WojdaKlub Biegających Inaczej
80OpenM Piotr WojdaKlub Biegających Inaczej
81OpenM Radosław ZubrzyckiKlub Biegających Inaczej
82OpenM Tomasz TarasiukKlub Biegających Inaczej
83BM Bartek MalinowskiUKS Falenica Warszawa
84BM Wojciech MalinowskiUKS Falenica Warszawa
85OpenM Michał MalinowskiUKS Falenica Warszawa
86BK Tosia MalinowskaUKS Falenica Warszawa