December 2017

#3Kroli

W święto Trzech Króli zapraszamy wszystkich entuzjastów orientacji na trochę ruchu z mapą, czyli na pierwszą odsłonę #3Kroli - Turystycznej Imprezy na Orientację w Mińsku Mazowieckim. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Harcerski Klub Turystyczny PTTK "Mobilek" w Mińsku Mazowieckim przy współpracy Harcerskiego Oddziału PTTK w Mińsku Mazowieckim i Hufca ZHP "Mazowsze" w Mińsku Mazowieckim.

Łazienkowe wyniki BPK-a

Szanowni Państwo, w związku z tym, że ubiegły weekend był niezwykle upojny pod względem mnogości imprez na orientację, to dopiero dzisiaj publikujemy wyniki i przebiegi piątkowego BPK-a. Jeśli kogoś nie było, to niech żałuje. Wszystko wypadło zgodnie z planem i oczekiwaniami. Wniosków z przelotów zawodniczych jest kilka: niektórzy biegali po rabatkach i nie wszyscy zaliczyli najładniejszy podbieg w Warszawie. Zalecam powtórkę w czasie wolnym. Garść statystyk oraz gps-we ślady można znaleźć poniżej.

Zapraszamy na Choinkę!

Jak co roku, tuż przed świętami, w sobotę 16 grudnia r. Klub InO STOWARZYSZE zaprasza na ChoInO. Będziemy świętować spacerując z mapami na Młocinach. Jak zwykle będzie opłatek, a na mecie małe co nieco - kto był w poprzednich latach, ten wie, o czym mowa. Do wyboru będą trzy trasy, wszystkie oczywiście proste, łatwe, przyjemne i... choinkowe! :)

Braki w wannie

Nie do końca wprawdzie. Może punktów nie będziemy szukać pod zlewem, czy też za pralką. Ale prawdą jest, że będziemy biegać po Łazienkach. I to jakich?! Tych Królewskich. Kolejna odsłona BPK-ów nastąpi 15 grudnia. Generalna zasada jest taka, że biegamy z głową. Z nogami również. Chodzi o przyzwoitość i zachowanie rozsądku. Po Łazienkach można biegać. Z tymi trawnikami, to na własne ryzyko. Raczej zastosujemy formułę grzeczności, czyli O-run. Ma być kulturalnie, z gracją, nóżka do nóżki…ale bez pantofelków.

Bieg po choinkę

W niedzielę, 17 grudnia będzie można porządnie zabawić się na imprezie wydawanej z okazji otwarcia nowego siedliska Zielonego Punktu Kontrolnego zlokalizowanego w lasach celestynowsko-karczewsko-otwockich. Bogaty program, solidna wyżerka i dosłownie las nagród. Organizatorzy przygotowali nawet okolicznościowy plakat, który prezentujemy poniżej.

XVI Noworoczno-Bąbelkowa Impreza na Orientację

Serdecznie zapraszam na imprezę noworoczną tym razem do Lasku koło Celestynowa. Przygotowane są trasy marszowe TZ (dla zaawansowanych) i TP (początkujących) oraz dwie biegowe: odpowiednio 3.8 i 7km. Dodatkowo trasa dojściowa i zejściowa z/do stacji PKP w Celestynowie (już dostępne poniżej). Na mecie bąbelki, słodkie wypieki, oraz ognisko z grillem (potrawy do grilowania we własnym zakresie).

Początek grudnia z mapą

W najbliższy poniedziałek (4 grudnia) Klub InO Stowarzysze zaprasza na świętowanie z mapą imienin patronki Górników. Zaplanowana jest jedna trasa, autorstwa... oczywiście Barbary :) Areną zmagań będą okolice Metra Wilanowska. Więcej informacji można znaleźć na stronie Klubu.