Entries

Past  Future

NrRaceStatus
130 January 2022 (Sunday)
Warsaw Orient Training #7 WOŚP
Lasek Bielański
230 January 2022 (Sunday)
Dystans Stołeczny II E1-sprint WOŚP
Warszawa-Młociny
35 February 2022 (Saturday)
Falenickie Zimowe Zawody na Orientację III runda
Warszawa, Falenica
46 February 2022 (Sunday)
XXVI Zima na Pradze (XVII Bieg Wedla)
Warszawa Park Skaryszewski
57 February 2022 (Monday)
Oswój Smoka 4/20-22
Warszawa-Ursynów Północny
613 February 2022 (Sunday)
WM Tour22 R2
Mostówka
716 February 2022 (Wednesday)
Dystans Stołeczny II E2-nocny
Warszawa, Park Młociński
819 February 2022 (Saturday)
Falenickie Zimowe Zawody na Orientację IV runda
Warszawa, Falenica
919 February 2022 (Saturday)
Zimowe Zawody Kontrolne
Legionowo, Przystanek Północ
1020 February 2022 (Sunday)
Leśny Mózg E4
Radość
1122 February 2022 (Tuesday)
Street-O #39
Warszawa, Śródmieście Południowe
1226 February 2022 (Saturday)
Zorientowani na Górę
Góra Kalwaria
132 March 2022 (Wednesday)
Dystans Stołeczny II E3-nocny
Warszawa-Choszczówka
145 March 2022 (Saturday)
Leśny Mózg E5
Czarnowiec
155 March 2022 (Saturday)
Falenickie Zimowe Zawody na Orientację V runda
Warszawa, Falenica
166 March 2022 (Sunday)
Zimowe Zawody Kontrolne
Warszawa Choszczówka Ul. Żywiczna
179 March 2022 (Wednesday)
Dystans Stołeczny II E4-sprint nocny
Warszawa-Osiedle Ruda
1819 March 2022 (Saturday)
Falenickie Zimowe Zawody na Orientację VI runda
Warszawa, Falenica
1919 March 2022 (Saturday)
Dystans Stołeczny II E5-klasyk
Białobrzegi
2020 March 2022 (Sunday)
WM Tour22 R3
Zolskie Bagno