April 2019

Pierwszomajowe szukanie ZetPeKów!

Spontanicznie zapraszamy na pierwszomajową aktywność z mapą :) W ofercie rekonesans nowych Zielonych Punktów Kontrolnych w Lasku na Kole.
Zbiórka: północny kraniec ul. Długomiła (52°14'57.2"N 20°57'10.9"E) - przy wejściu do Lasku
Wydawanie map: godz. 11:30-11:59
Trasa: 24 PK (scorelauf)
Długość: ok. 3 km
Teren: leśny, miejscami o utrudnionej przebieżności
Wpisowe: 1 PLN (mapa + naklejka)

Podsumowanie zawodów i wyniki (K)MP

Czas na małe podsumowanie zakończonego wczoraj Pucharu Podlasia w Rowerowej Jeździe na Orientację. W zawodach, w ramach których były jednocześnie rozgrywane Mistrzostwa Polski, Klubowe Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Polski  Leśników w RJnO wystartowało 135 zawodników z sześciu państw: Polski, Litwy, Rosji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Australii.  Dziękuję wszystkim za udział w zawodach i przepraszam za komplikacje z wczytywaniem wyników oraz niewłaściwym ustawieniem dwóch punktów kontrolnych.

The last stage of Podlasie Cup

Yesterday took place the forth and last stage of MTBO Podlasie Cup. The competitors struggled with a classic distance on the map Switzerland north of Suwałki. As before in the forrest dominated our guests from Lithuania and Russia. Results and maps with courses are available on the event web page from yesterday. Today we have added total results that covers all stages without Friday sprint. Please enjoy.

Puchar Podlasia zakończony

Wczoraj odbył się ostatni etap Pucharu Podlasia w Rowerowej Jeździe na Orientację. Zawodnicy zmierzyli się z dystansem klasycznym na mapie Szwajcaria na północ od Suwałk. Tak jak podczas wcześniejszych startów na trasach dominowali goście z Litwy i Rosji. Wyniki i mapy z trasami są już od wczoraj dostępne na stronie zawodów. Dzisiaj pojawiła się tam dodatkowo klasyfikacja generalna obejmująca wszystkie etapy oprócz piątkowego sprintu. Zapraszamy do oglądania.

Family Challenge - rodzinne biegi na orientację

Jesteście gotowi na rodzinną przygodę? FAMILY CHALLENGE to cykl imprez sportowo-rekreacyjnych dla rodzin, które lubią aktywnie, ciekawie i wesoło spędzać wolny czas. Na każdej imprezie czekają na Was dwie strefy atrakcji:
• sportowo-rekreacyjna, czyli rodzinny bieg na orientację,
• zabawy i edukacji, czyli stanowiska z grami, pokazami i animacjami.

Second day of Podlasie Cup

The second day of MTBO Podlasie Cup has finished. Today took place two stages, both in a rank of Polish Championships. In the morning we competed from the mass start on a map called Switzerland. In the evening the competition moved to Płociczno for a sprint stage. Results (temporarily without splits) are available here. Maps from the evening sprint you may find here. For the morning maps we have to wait a bit longer.

Podsumowanie drugiego dnia

Za nami drugi dzień Pucharu Podlasia w Rowerowej Jeździe na Orientację. Dzisiaj odbyły się dwa etapy, obydwa w randze Mistrzostw Polski. Rano na mapie Szwajcaria zawodnicy rywalizowali ze startu masowego. Wieczorem zawody przeniosły się w okolice bazy w Płocicznie, gdzie ćwiczony był sprint. Wyniki są już dostępne tutaj (na razie bez międzyczasów). Z kolei mapy ze sprintu można oglądać tutaj (na mapy ze startu masowego trzeba jeszcze chwilę poczekać.

First day of Podlasie Cup

The first day of Podlasie Cup has finished. Today we compteted on a sprint distance. The map looked simple, but many paths were difficult to ride and the number of control points was quite big. Some of them stayed close to each other and not all competitors paid attention to check the numbers. Big mistake :) The results of today sprint you may find here. The maps from today sprint are available here. Please enjoy.

Pierwszy dzień Pucharu Podlasia

Zakończył się pierwszy dzień Pucharu Podlasia w Rowerowej Jeździe na Orientację. Dzisiaj międzynarodowe towarzystwo rywalizowało na trasie sprintu. Teren niby prosty, ale łatwo nie było. Część ścieżek była trudno przebieżna, a punktów w lesie co niemiara, więc w wynikach zamieszonych na stronie zawodów sporo zawodników jest nieklasyfikowanych. Oprócz wyników są także dostępne mapy z dzisiejszego sprintu. Zapraszamy do oglądania.

Pages