May 2019

WOM w sprinterskim BnO - 9 VI 2019 - biuletyn

BKS Wataha Warszawa serdecznie zaprasza na bieg sprinterski w ramach Mistrzostw Warszawy w BnO. Odbędzie się on już w niedzielę, 9 czerwca na warszawskich Młocinach. Zapewniamy dobrą zabawę z mapą i ciekawe trasy w nowym terenie sprinterskim na Bielanach, niewykorzystywanym wcześniej w zawodach orientacji sportowej.

Biuletyn zawodów dostępny w załączniku poniżej - zachęcamy do zapisów w systemie zgłoszeniowym - formularz zgłoszeń jest już dostępny.

Zaproszenie na szóstą rundę

Mamy piękny plakat na najbliższą rundę Pucharu Warszawy i Mazowsza w RJnO, którą odbędzie się w dniach 1-2 czercca w okolicach Celestynowa. W sobotę będziemy ścigać się na dystansie klasycznym w Lasku, a w niedzielę w Centrum Edukacji Leśnej Nadleśnictwa Celestynów odbędzie się sprint i średni. A oto i plakat:

Zapisy będą działały do piątku do godz. 11:00 w naszym systemie zgłoszeniowym. Mieszkańcy Lasku i Celestynowa, którzy zgłoszą się w terminie mają start gratis.

DYMnO 2019 Tuż, tuż

Jeszcze tylko do niedzieli można się dopisać do listy startujących i zarezerwować sobie mapę. Wszystkie znaczniki są już na swoich miejscach wśród ostępów leśnych, na wydmach, rowach z wodą i bez, a wszystko wśród bujnej roślinności z wieloma kwitnącymi miejscami. Mimo, że mapa jest z 1984 r. to miejsca z PK są na swoim miejscu. Tym bardziej trzeba wykazać się dobrą nawigacją choć teren jak widać na zdjęciach, wiele się nie zmienił. Można tutaj nadal spotkać zapomniane zakątki. Tylko miejscami pojawiły się pierwsze komary.

Dwa tygodnie przed Gubiszlakami

GubiszlakiCoraz bliżej do trzeciej edycji Nocnego Rajdu Nawigacyjnego po Powiecie Otwockim o nazwie "Gubiszlaki" i coraz mniej wolnych miejsc na liście startowej. Zostało ich już tylko kilkanaście, więc niezdecydowanym radzimy nie zwlekać, szczególnie, że jeszcze tylko przez tydzień obowiązuje niższe wpisowe w wysokości 20 złotych od osoby.

Lasek - CEL

Zapraszam na czwartą rundę Pucharu Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację, która odbędzie się w dniach 1-2 czerwca. W sobotę centrum zawodów będzie zlokalizowane we wsi Lasek koło Celestynowa przy wiacie na boisku szkolnym nieopodal Centrum Wysokich Ciśnień PAN. W sobotnim programie rywalizacja na dystansie klasycznym i spory fragment nowego terenu. W niedzielę przenosimy się do dobrze już znanego i wspominanego z tęsknotą Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie. Tutaj będą dwa starty, najpierw sprint, a potem dystans średni.

Piękna pogoda na poniedziałkowe zawody

Norwegowie przewidują na czas jutrzejszego biegania na Targówku 21 stopni i słońce przez chmury - to idealna pogoda, by zrelaksować się po weekendowych Mistrzostwach Polski w BnO.

Zapisy już zamknięte, ale jest całkiem spora pula map dla chętnych pojawić się bez zapowiedzi. A na trasie Open mamy nadzieję nie musieć odmówić nikomu!

100 Lat Praw Miejskich Wołomina

Pod patronatem Pani Elżbiety Radwan Burmistrza Wołomina odbyła się dzisiejsza, piąta runda Pucharu Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację. Dziękujemy miastu Wołomin za upominki, którymi obdzieliliśmy uczestników dzisiejszego etapu podczas którego, tutaj nowość, największym zainteresowaniem cieszyła się trasa czerwona. Jak widać zbliżające się Mistrzostwa Polski w RJnO w Otrębusach spowodowały wzmożenie procesu treningowego u większości zawodników.

Pages