May 2020

Czas na rower

Najwyższa pora pojeździć trochę na rowerze. Od piątku 29.05 będą dostępne trzy trasy, PK będą oznaczone w terenie faworkami, a nie lampionami. Dla tych co chcą mieć zmierzony czas dostępna jest opcja BPK, kod do trasy podany będzie na mapie. BPK z założenia jest bez oznaczenia w terenie PK, ale na początek proponuję taki mix.

Turystyczna trasa na czasy zarazy

Dzięki inicjatywie Trasy na Czasy Zarazy (tncz.pl) biegacze na orientacje mają do wyboru więcej mozliwości uprawiania orientacji niż zazwyczaj. Niestety w turystyczym światku jest z tym dużo gorzej, od dwóch miesięcy w zasadzie nie dzieje się nic albo prawie nic. Jest oczywiście TRInO, ale chyba nie tylko mi brakowało pójścia z mapą w las.

Spotkanie Przedwyborcze - to już w tę sobotę!

Miłośnicy Demokracji! Wy, którzy nie potraficie usiedzieć na miejscu wekend, żeby sobie gdzieś nie pogłosować! Przypominamy, że już w sobotę (czyli 16 maja) odbędzie się w Wesołej Spotkanie Przedwyborcze, na którym mozna poddać analizie aż cztery programy - od takiego zupełnie prostego, do propozycji skierowanej w stronę bardziej wytrawnych miłośników głosowania.