Entries

Past  Future

NrRaceStatus
125 May 2022 (Wednesday)
Pośladki wawerskie
Miedzeszyn
222 May 2022 (Sunday)
Zółwik
Żółwin (Gmina Brwinów)
321 May 2022 (Saturday)
Pośladki świderskie
Willa Agatka, Świder, Otwock
419 May 2022 (Thursday)
75. OrtInO
Warszawa-Mokotów
518 May 2022 (Wednesday)
XIX TRIP z Dreptusiem (OTTInO)
Warszawa-Filtry
617 May 2022 (Tuesday)
Street-O #41
Warszawa, Natolin
715 May 2022 (Sunday)
Mistrzostwa Śląska w Orientacji Precyzyjnej
Mikołów
814 - 15 May 2022 (Saturday - Sunday)
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (3. runda)
Warszawa, Marysin Wawerski & Wesoła
913 - 15 May 2022 (Friday - Sunday)
Niemaraton Na Nieorientację "JASZCZUR-RUSKIE PODCHODY"
Namiotowo Własne, Pogranicze Kaliningradzkie
103 May 2022 (Tuesday)
TRIP z Dreptusiem
Warszawa-Praga
113 May 2022 (Tuesday)
PUKSOWA Majówka etap 4.
Modlin Twierdza: Pomnik Obrońców Modlina
122 May 2022 (Monday)
PUKSOWA Majówka etap 3.
Warszawa Choszczówka, Ul. Chlubna 1A.
132 May 2022 (Monday)
Puchar Podlasia w RJnO (sztafety dwuzmianowe)
Czarna Wieś Kościelna
141 May 2022 (Sunday)
PUKSOWA Majówka etap 2.
Legionowo Ul. Zakopiańska (52.390050, 20.939755)
1530 April - 3 May 2022 (Saturday - Tuesday)
Puchar Podlasia w RJnO (indywidualne)
Czarna Wieś Kościelna
1630 April 2022 (Saturday)
PUKSOWA Majówka etap 1. (52.440643, 20.875209)
Olszewnica Stara Ul. Wojska Polskiego (Parking)