Entries
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (2. runda)
13 - 14 April 2024 (Saturday - Sunday), Warszawa, Czarny Staw
Entries are closed.
ALL ZIELONA NIEBIESKA CZERWONA CZARNA
Nr | Class | Competitor | Team | Stage |
---|---|---|---|---|
1 | CZARNA | Bartłomiej Krasuski | Team 360 | 1,2,3 |
2 | NIEBIESKA | Dorota Szczęśniak | UKS Falenica / Żab Team | 1,2,3 |
3 | CZARNA | Maciej Szczęśniak | UKS Falenica / Żab Team | 1,2,3 |
4 | CZARNA | Marcin Krasuski | OK!Sport Warszawa | 1,2,3 |
5 | CZARNA | Damian Kędziorek | UKS Falenica | 1,2,3 |
6 | ZIELONA | Karina Daniluk | BKS Wataha Warszawa | 1,2,3 |
7 | NIEBIESKA | Ula Trykozko | Team 360º | 1,2,3 |
8 | NIEBIESKA | Jola Zwolińska | UKS Falenica | 1,2,3 |
9 | ZIELONA | Bartek Zwoliński | UKS Falenica | 1 |
10 | CZERWONA | Mateusz Zwoliński | UKS Falenica | 1,2 |
11 | CZARNA | Marcin Pilipczuk | Team 360 | 1,2,3 |
12 | CZERWONA | Karolina Pacek | Warszawa | 1,2,3 |
13 | ZIELONA | Hanna Kamińska-Socha | Team 360° | 1,2 |
14 | ZIELONA | Kinga Bernady | Warszawa | 1,2,3 |
15 | NIEBIESKA | Kamila Bernady | Warszawa | 1,2 |
16 | ZIELONA | Kamila Bernady | Warszawa | 3 |
17 | ZIELONA | Joanna Łukaszewicz-Bernady | Warszawa | 1,2,3 |
18 | CZERWONA | Krzysztof Bernady | Warszawa | 1,2 |
19 | ZIELONA | Krzysztof Bernady | Warszawa | 3 |
20 | CZERWONA | Anna Tkaczuk | Team 360° | 1,2,3 |
21 | NIEBIESKA | Alida Szymańska | UKS Falenica | 1,2,3 |
22 | CZARNA | Adam Szymański | UKS Falenica | 1,2,3 |
23 | CZERWONA | Oskar Szymański | UKS Falenica | 1,2,3 |
24 | NIEBIESKA | Malwina Banaś | Pustelnik | 1,2,3 |
25 | ZIELONA | Konrad Janowski | KOS Warszawa | 1,2,3 |
26 | ZIELONA | Helena Wigier | Team 360° | 1,2 |
27 | CZERWONA | Klara Wigier | Team 360° | 1,2 |
28 | NIEBIESKA | Stanisław Wigier | Team 360° | 1,2,3 |
29 | CZERWONA | Marcin Wigier | Team 360° | 1,2 |
30 | CZERWONA | Przemysław Witczak | Dreamtime Trails | 3 |
31 | NIEBIESKA | Jacek Sadomski | Urząd Dzielnicy Wawer M. St. Warszawa | 1,2,3 |
32 | CZARNA | Mateusz Sierański | Sierany | 1,2,3 |
33 | CZERWONA | Grzegorz Lasecki | NADBRZEŻ TEAM | 2 |
34 | CZERWONA | Mateusz Kompa | NADBRZEŻ TEAM | 2 |
35 | NIEBIESKA | Bartosz Fiderkiewicz | ISPL-BF | 3 |
36 | NIEBIESKA | Ignacy Pawliszak | UKS Falenica | 1,2 |
37 | ZIELONA | Ignacy Pawliszak | UKS Falenica | 3 |
38 | CZERWONA | Dominik Pawliszak | UKS Falenica | 1 |
39 | NIEBIESKA | Dominik Pawliszak | UKS Falenica | 2,3 |
40 | CZERWONA | Sławomir Pawliszak | UKS Falenica | 1,2 |
41 | NIEBIESKA | Sławomir Pawliszak | UKS Falenica | 3 |
42 | CZARNA | Jan Lenczowski | Team 360 | 1,2,3 |
43 | CZERWONA | Adam Foland | UKS Falenica | 1,2,3 |
44 | NIEBIESKA | Kasia Foland | UKS Falenica | 1,2,3 |
45 | NIEBIESKA | Tymon Foland | UKS Falenica | 1,2,3 |
46 | CZERWONA | Urszula Wąsiewicz | Team 360 | 1,2,3 |
47 | CZERWONA | Piotr Wąsiewicz | Team 360 | 1,2,3 |
48 | NIEBIESKA | Marzena Wąsiewicz | Team 360 | 1,2,3 |
49 | ZIELONA | Mariusz Siwiec | Glusi & KInO Stowarzysze | 1,2,3 |
50 | CZARNA | Filip Janowski | UKS Falenica | 1,2,3 |
51 | CZERWONA | Piotr Sieranski | Sierany | 1,2 |
52 | ZIELONA | Piotr Sieranski | Sierany | 3 |
53 | ZIELONA | Maksymilian Sieranski | Sierany | 3 |
54 | ZIELONA | Łucja Sierańska | Sierany | 3 |
55 | CZARNA | Agnieszka Wintrowicz | Team 360 | 2 |
56 | CZERWONA | Agnieszka Wintrowicz | Team 360 | 3 |
57 | CZERWONA | Paweł Bartos | Q-Link | 1,2,3 |
58 | CZARNA | Dariusz Bogumił | Team 360º | 1,2,3 |
59 | CZARNA | Krzysztof Wroniak | Team 360° | 1,2,3 |
60 | CZERWONA | Adam Wroniak | Team 360° | 1,2,3 |
61 | CZERWONA | Wiktor Kozłowski | NADBRZEŻ TEAM | 1,2,3 |
62 | CZERWONA | Bartosz Niebielski | UKS Falenica | 1,2,3 |
63 | ZIELONA | Janusz Olbrycht | OLBnO | 1,2,3 |
64 | CZERWONA | Piotr Wieczorek | Team 360 | 1,2,3 |
65 | CZARNA | Rafał Benesz | Team 360 | 1,2,3 |
66 | NIEBIESKA | Olga Benesz | Team 360 | 1,2,3 |
67 | NIEBIESKA | Anita Szymańska | Team 360 | 1,2,3 |
68 | CZERWONA | Tomasz Borejko | TiPiK | 1,2 |
69 | CZARNA | Jakub Marczuk | Warszawa | 2 |
70 | NIEBIESKA | Witold Kubisiak | Skierniewickie Stow. Radioorientacji Sportowej | 1,2 |
71 | CZARNA | Marek Kubisiak | Skierniewickie Stow. Radioorientacji Sportowej | 2 |
72 | CZERWONA | Agata Kulicka | Skierniewickie Stow. Radioorientacji Sportowej | 1,2 |
73 | ZIELONA | Stanisław Świdziński | xd_ferajna | 1,2 |
74 | ZIELONA | Marcin Świdziński | xd_ferajna | 1,2 |
75 | ZIELONA | Krzesimir Franaszek | Radośni | 1,2,3 |
76 | ZIELONA | Paweł Franaszek | Radośni | 1,2,3 |
77 | ZIELONA | Alina Franaszek | Radośni | 1,2,3 |
78 | ZIELONA | Sandra Pańczyszyn | Radośni | 1,2,3 |
79 | CZARNA | Piotr Małek | Team 360º / IBOX MLiga Racing Team | 1,2,3 |
80 | CZARNA | Filip Małek | Team 360º / IBOX MLiga Racing Team | 1,2 |
81 | NIEBIESKA | Mikołaj Małek | Team 360º / IBOX MLiga Racing Team | 3 |
82 | CZARNA | Justyna Małek | Team 360º / IBOX MLiga Racing Team | 1,2,3 |
83 | CZARNA | Kamil Polok | InFemto | 1,2,3 |
84 | CZARNA | Norman Szymański | UKS Falenica | 1,2,3 |
85 | CZARNA | Michał Malinowski | UKS Falenica | 1,2,3 |
86 | CZERWONA | Wojciech Malinowski | UKS Falenica | 1,2,3 |
87 | NIEBIESKA | Bartosz Malinowski | UKS Falenica | 1,2,3 |
88 | CZERWONA | Małgorzata Mikołajczyk | Różowe Gobliny | 1 |
89 | CZERWONA | Hubert Mikołajczyk | Różowe Gobliny | 1 |
90 | ZIELONA | Stanisław Mikołajczyk | Różowe Gobliny | 1 |
91 | ZIELONA | Hubert Mikołajczyk | Różowe Gobliny | 2 |
92 | ZIELONA | Stanisław Mikołajczyk | Różowe Gobliny | 2 |
93 | ZIELONA | Małgorzata Mikołajczyk | Różowe Gobliny | 2 |
94 | NIEBIESKA | Hubert Mikołajczyk | Różowe Gobliny | 3 |
95 | NIEBIESKA | Małgorzata Mikołajczyk | Różowe Gobliny | 3 |
96 | NIEBIESKA | Stanisław Mikołajczyk | Różowe Gobliny | 3 |
97 | ZIELONA | Piotr Warowny | 48 Górali | 1,2,3 |
98 | ZIELONA | Wojciech Warowny | 48 Górali | 1,2,3 |
99 | ZIELONA | Albert Warowny | 48 Górali | 1,2,3 |
100 | ZIELONA | Anna Niegowska-Warowna | 48 Górali | 1,2,3 |
101 | CZARNA | Jacek Mróz | Team 360º | 1,2,3 |
102 | NIEBIESKA | Wiktoria Rogalska | BKS Wataha Warszawa | 1,2,3 |
103 | NIEBIESKA | Anna Szewczykowska | Team360 | 1,2,3 |
104 | NIEBIESKA | Diana Chilimoniuk | UKS Falenica | 1,2,3 |
105 | CZERWONA | Paweł Chilimoniuk | UKS Falenica | 1,2,3 |