Entries
ZAZU Tour Nocą-Runda 2
23 April 2024 (Tuesday), Glinianki, Marki
Entries are closed.
UWAGA - ZMIANA TERMINU!!! - Wtorek, 23.04.2024!!!
Drugi trening cyklu nocnego "Droga do MP"
Mapa: Od Glinianek do Wenecji (część południowa)
Miejsce: Ulica Długa w Markach, skrzyżowanie z Zabawną
GPS:52.336324, 21.121687
Start: 20:00-20:30 (max 22:00 rozpoczniemy zbierać punkty)
Wpisowe: 20zł
Zgłoszenia do poniedziałku, 22.04.2024 do 22:00
Punkty: Lampion 15x15cm z odblaskiem i ze stację SI
Długa 5-6,5km
Średnia 3,5-4km
Krótka 2-2.5km
Nr | Class | Competitor | Team |
---|---|---|---|
1 | Długa | Katarzyna Ślusarczyk | OK!Sport |
2 | Długa | Marcin Krasuski | OK!Sport Warszawa |
3 | Długa | Mateusz Mioduszewski | Team 360 |
4 | Długa | Zbigniew Wrzosek | Zbych |
5 | Długa | Igor Obernikhin | Team 360 |
6 | Średnia | Piotr Obernikhin | Team 360 |
7 | Krótka | Hanna Kamińska-Socha | Team 360° |
8 | Krótka | Janina Mioduszewska | Team 360 |
9 | Długa | Marcin Pilipczuk | Team 360 |
10 | Średnia | Magdalena Turska | Team 360 |
11 | Krótka | Jurek Miziołek | Team 360 |
12 | Długa | Karol Galicz | BKS Wataha Warszawa |
13 | Długa | Kamil Lesisz | UNTS Warszawa |
14 | Długa | Agnieszka Wintrowicz | Team 360 |
15 | Długa | ANNA Górnicka-Antonowicz | Team 360 |
16 | Średnia | Marta Kasprzyk | UKS Osir Góra Kalwaria |
17 | Długa | Dawid Gładecki | UKS Osir Góra Kalwaria |
18 | Krótka | Jerzy Antonowicz | Team 360 |
19 | Długa | Vladyslav Laskarzhevsky | UNTS Warszawa |
20 | Średnia | Aleksandra Dobosz | UKS Osir Góra Kalwaria |
21 | Średnia | Malwina Banaś | Team 360 |
22 | Średnia | Janusz Wałachowski | KOS Azymut |
23 | Średnia | Piotr Wałachowski | Legionowo |
24 | Długa | Ruslan Glibov | Turun Metsankavijat |
25 | Długa | Kacper Podworski | UKS Osir Góra Kalwaria |
26 | Długa | Mariusz Ramotowski | Ełk |
27 | Długa | Bartłomiej Maciejewski | UKS Osir Góra Kalwaria |
28 | Długa | Mikołaj Maciejewski | BKS Wataha Warszawa |
29 | Długa | Tomasz Łaski | KInO Stowarzysze |
30 | Średnia | Marek Marszalek | KU AZS WAT Warszawa |
31 | Długa | Fryderyk Pryjma | Funexsports |
32 | Długa | Dariusz Sokalski | KU AZS WAT Warszawa |
33 | Długa | Przemysław Witczak | Dreamtime Trails |
34 | Długa | Leonidas Tufekcis | BKS Wataha Warszawa |
35 | Średnia | Marcin Parfianowicz | Warszawa |
36 | Średnia | Katarzyna Parfianowicz | Warszawa |
37 | Długa | Paweł Lendzioszek | KOS Warszawa |
38 | Długa | Leszek Lendzioszek | KOS Warszawa |
39 | Długa | Marcin Marcinkiewicz | KU AZS WAT Warszawa |
40 | Długa | Wojciech Dudek | Azymut Pabianice |
41 | Długa | Szymon Ławecki | Team 360º |
42 | Długa | Konrad Bartnik | KU AZS WAT Warszawa |
43 | Długa | Grzegorz Jurek | EKOTREND |
44 | Długa | Piotr Zając | KU AZS WAT WARSZAWA |
45 | Średnia | Ula Trykozko | Team 360º |
46 | Długa | Maciej Górski | Warszawa |
47 | Długa | Piotr Wieczorek | Team 360 |
48 | Długa | Roman Lendzioszek | BKS Wataha Warszawa |