Powrót rowerów

Dla miłośników szukania lampionów z poziomu roweru dobra wiadomość - po długiej wakacyjnej przerwie powracamy do ścigania w ramach Pucharu Warszawy.

W sobotę 31 sierpnia zawodnicy będą mogli kolejny raz przemierzać lasy i pola w okolicach Wołomina na dystansie klasycznym. Centrum zawodów wraca do pierwotnego miejsca, głównie za sprawą pumptracka, na którym będzie można się dobrze rozgrzać przed startem lub dodatkowo zmęczyć po minięciu mety. Zawody odbędą się pod patronatem Burmistrza Wołomina. Dla tych, którzy przyjadą w sobotę na zawody dodatkową atrakcją będzie 3. Uliczny Maraton Tańca & Uśmiechu oraz 2. Zlot Foodtracków (Wołomin, pl. 3 Maja, tu info).

Następnego dnia/miesiąca, w niedzielę 01.09 centrum zawodów przenosi się do Kobyłki, gdzie dla zawodników będą przygotowane dwa starty: sprint oraz dystans średni. Teren ciekawy, gęsta sieć ścieżek oraz rzeźba terenu powinny przypaść wszystkim do gustu, zwłaszcza najmłodszym. Zawody odbędą się pod patronatem Burmistrza Miasta Kobyłka.

Zapraszam do startów, zapisy są możliwe tutaj, a poniżej w załączniku znajduje się komunikat techniczny z parametrami tras.

 

AttachmentSize
PDF icon PWiM_RJnO_2019_Runda_8_Komunikat.pdf293.1 KB