Rowerowe zakończenie wakacji

Wielkimi krokami zbliża się wznowienie PWiMwRJnO, znany bardziej jako Puchar Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację. Do pierwszych powakacyjnych zawodów zostało już tylko kilka dni, a lista zgłoszeń jak warszawskie ulice - prawie pusta.

Mapy gotowe, a trasy sprawdzone w terenie. Podczas tej rundy będzie pewna nowość jeśli chodzi o mapy naszego Pucharu. Na sobotnich mapach pojawi się nowe oznaczenie:

To po lewej będzie oznaczać tunel pod terenem zamkniętym (w tym przypadku pod trasą szybkiego ruchu S8) i będzie widoczne, w różnych ilościach, na trasach: niebieska, czerwona i czarna. To po prawej będzie oznaczać tunel pod terenem niezamkniętym - czyli można jechać dołem jak i górą - i jak to wygląda w rzeczywistości będą mogli przekonać się zawodnicy, którzy wybiorą trasę czerwoną lub czarną. Oczywiście zależy to również od tego jaki wariant przejazdu sobie wybiorą.

Poniżej zamieszczam też zaktualizowany komunikat techniczny - więcej PK oraz dodana mapka z lokalizacją miejsc startu w oba dni. Zapraszam serdecznie do rejestracji i widzimy się w weekend w Wołominie oraz Kobyłce. 

AttachmentSize
PDF icon PWiM_RJnO_2019_Runda_8_Komunikat_v2.pdf391.41 KB