Jesienny przegląd prasy

Zapraszam wszystkich na kolejny chyba już przedostatni w tym roku przegląd prasy lokalnej (w załączniku). W najnowszym numerze 216 Wiadomości Sąsiedzkich Wesoła znajdziecie między innymi artykuł podsumowujący tegoroczną rywalizację w Pucharze Warszawy i Mazowsza oraz Grand Prix Dzielnicy Wawer Miasta Stołecznego Warszawy w Rowerowej Jeździe na Orientację okraszony fotorelacją autorstwa Zuzanny Malanowskiej oraz Pawła Rozwadowskiego.

Można rozpocząć polowanie na oryginalne wydanie, bo chyba warto. Ja jak zawsze mam swojego człowieka na posterunku i nie muszę się martwić o oryginał, bo Bartek jest w tym niezawodny. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze super statystyk podsumowujących rywalizację podczas całego sezonu robionych przez Adama Wroniaka, ale mam już zapewnienie, że materiał jest w trakcie opracowywania. Niektórzy z niecierpliwością czekają na nie, aby sprawdzić czy zdołali utrzymać czołowe lokaty zajmowane przed ostatnią rundą. Tu muszę pomyśleć o jakichś upominkach dla tych osób dlatego chyba warto więc podzielić te klasyfikację na panie i panów.

Aby nie było tak, że to już koniec sezonu, to niezawodny wspierający nas Urząd Dzielnicy Wawer Miasta Stołecznego Warszawy zaproponował mi współorganizację imprezy z okazji Mikołajek, czyli z prezentami. Termin zawodów to 7-8 grudnia. Sobota zawody RJnO, biegowe i spacerowe trasy, niedziela to już trochę ćwiczeń w plenerowej siłowni połączonych z pokonaniem trasy na nogach. Chętni startują za darmo, a te które wezmą udział w obu dniach wydarzenia wezmą udział w losowaniu cennych nagród - cóż więcej można chcieć na zbliżający się koniec roku. Jak spadnie śnieg wówczas przybędą trasy narciarskie na orientację. Więcej informacji już wkrótce.

AttachmentSize
PDF icon WS Wesola nr 216.pdf6.5 MB