Statystyki PWiM w RJnO 2019

Już są! (albo dopiero) Mowa o statystykach podsumowujących rywalizację podczas całego sezonu w Pucharze Warszawy i Mazowsza w RJnO w 2019 roku. Szczegóły można obejrzeć sobie w załącznikach.

Temat wywołany do tablicy jakiś czas temu przez Janka więc trzeba było się zebrać i je zrobić. Trochę to się liczyło lub raczej długo czekało na zebranie do kupy (z naciskiem na ten ostatni wyraz) dającą się czytać/oglądać.

Przygotowałem dwa zestawienia. Pierwsze dotyczy wszystkich startów i w większości kategorii są dwa wykresy - wszyscy i tylko panie. Zastanawiająca jest ilość startujących osób 40+ ...

Drugie zestawienie dotyczy tylko startów na dystansie sprinterskim, a do takiej nieoficjalnej klasyfikacji sprintów przyjąłem 8 najlepszych wyników (z 13 możliwych).

Comments

Dzięki Adam - profesjonalna

Dzięki Adam - profesjonalna robota. Teraz czas, aby pomyśleć o dodatkowych nagrodach w przyszłym roku.

Myślę o podziale na dystans sprint, średni i klasyczny. Czyli trzy nowe klasyfikacje za wyjątkiem tej najważniejszej - czyli generalnej na wszystkich dystansach. Dodatkowo muszę pomyśleć o ekstra nagrodach dla osób które wystartowały we wszystkich rundach i tych które spędziły najwięcej czasu na trasie. Oczywiście z podziałem na kobiety i mężczyzn plus największa ilość zajętych pierwszych miejsc. Jeszcze raz dzięki za klasyfikację i twierdzę, że to nie koniec możliwości w temacie przedstawienia osiągnięć startujących w zawodach osób.

"dla osób, które spędziły

"dla osób, które spędziły najwięcej czasu na trasie" - może wreszcie coś wygram ;)