ZAW-OR na SOLO, czyli trasa na czasy zarazy

Ze względu na panujące okoliczności nasz Rajd na Orientację "ZAW-OR 2020" został odwołany, ale organizatorzy z HKT "TREP" PTTK udostępnią trasę dla wszystkich turystów i biegaczy do indywidualnego pokonania w miejscu wcześniej planowanym, czyli w Warszawie Białołęce-Michałówku, ze startem na niewielkim leśnym parkingu przy ul. Wałuszewskiej. Trasa będzie dostępna od soboty 21 marca po udostępnieniu mapy z trasą przez organizatora.

Trasa w terenie jest już oznakowana znacznikami z kodami. Potwierdzeniem udziału w imprezie będzie przesłanie mmsa lub scanu karty startowej z mapy, osobiście wypełnionej własnym pisakiem (trzeba go zabrać na trasę) z własnoręcznie zmierzonym czasem. Nie muszę tutaj zapewne wspominać o zasadach fair play bo startujemy dla siebie.  Po jakimś czasie zamierzamy opublikować wyniki.

Oczywiście kontynujemy konkurs fotograficzny (jak na Oriencie) pn. "Na jakim PK zostało wykonane to zdjęcie?". Już teraz można je zapamiętywać (w załączeniu). Dla wszystkich którzy prześlą swoje wypełnione karty startowe przewidzieliśmy świadczenia: pamiątkowa naklejka i inne. Wkrótce opublikujemy regulamin. Udanego startu.

AttachmentSize
PDF icon ZAW-OR na Solo 2020 - KOM.TECH_..pdf194.62 KB