Listy startowe i oficjalne wyniki w komentarzu

No niestety nie udało się jak na razie zrobić jednej z prostszych rzeczy jaką jest rozlosowanie uczestników zawodów i umieszczenie ich na listach startowych. Ręcznie bym to już miał dawno, ale nie Ja za to odpowiadam. Ja nie zabieram ze sobą sprzętu komputerowego więc póki co więcej informacji nie zamieszczę przed zawodami niestety. Mam nadzieję, że jak dojedziecie do centrum listy będą wisiały lub umieści je na tej stronir Marcin Fastyn lub Mariusz Skorupa.

Nie może być tak, że 70% wszystkiego ktoś zrzuca na jedną głowę. Przy okazji według Regulaminów Sportowych w RJnO na 2020 rok podczas tych zawodów wyjdzie kolejny ciekawy paradoks - zawodniczka zarejestrowana w K14 wystartuje w zawodach sztafetowych w seniorkach i to wszystko zgodnie z przepisami - choć panie w tej kategorii musiały za zarejestrowanie się w PZOS zapłacić o wiele więcej niż zawodnicy z kategorii czternastek. Ciekawe co jeszcze wyjdzie nowego.

Comments

Jeśli chodzi o wyniki z

Jeśli chodzi o wyniki z zawodów, to nie posiadał licencji PZOS Andrzej Niewiarowski startujący w kategorii M 45 reprezentujący klub LKS Górzanka Nawojowa Góra i powinien on być umieszczony na wynikach jako PK - czyli po za konkursem zarówno indywidualnie jak i w zespole sztafetowym MW w którym startował razem z  Marcinem Migaczem - czyli tutaj akurat ma to wpływ na końcową klasyfikację bowiem sztafety Komety Gliwice i Stowarzyszenia Team 360 przesuwają się o jedną pozycję do góry. Informację taką przekazałem zarówno osobie liczącej końcowe wyniki KMP jak i obsługującej SI podczas zawodów z prośbą o korektę wyników na jego stronie.

Poniżej informacja z biura PZOS - od komisji licencyjnej potwierdzająca brak licencji zawodniczej Andrzeja Niewiarowskiego:

Dzień dobry,

M45 Niewiarowski Andrzej 1974 rok - brak licencji

Migacz Marcin ma licencję z Górzanki od 02.09.2020

Pozdrawiam, Joanna Mędrecka

Mam nadzieję, że teraz zostanie to zmienione przez 
osobę obsługującą SI na zawodach 
i wyniki ulegną korekcie.