Deszczowe Młociny nocą - etap z klimatem :)

Ma w sobie coś wyjątkowego bieganie nocnych BnO w ciepłym letnim zimowym deszczu - tego właśnie mogli doświadczyć wszyscy którzy spełniali swoje życiowe potrzeby środowym wieczorem w Parku Młocińskim.

Mimo sporego deszczu który poprzedził 3 etap, na starcie stawiło się 74 pasjonatów biegania z mapą po lesie w deszczu po nocy :)

Tym razem biegaliśmy na mapie w skali 1:5000, a na punktach kontrolnych, poza lampionami z puszką SI były również odblaski.

Przy tych pięknych okolicznościach aury i przyrody, na najdłuższej trasie, budowniczy pokusił się o małą pułapkę, na którą się złapało aż 7 zawodników Chojraka (kody 40 i 41, oba punkty na siodełkach) - czasem warto sprawdzić kod punktu :)

Najlepsi na nocnym ściganiu okazali się:

  • Tadeusz Gabarito Piłkowski oraz Elżbieta Kuźma na CHOJRAKU
  • Bartłomiej Maciejewski oraz Zofia Wrześniak na WKRĘCONYM
  • Urszula Wąsiewicz oraz Adam Krochmal na MANIACU
  • Krzysio Wrześniak oraz Beata Bargiel na AMATORZE

Wszyscy dzielnie walczyliście - pokazaliście również że orientalistom nie straszne są żadne warunki pogodowe :) Choć w subiektywnej ocenie budowniczego, kartografa i kierownika - warunki do biegania były dziś wspaniałe!

PEŁNE WYNIKI 3 ETAPU

Prezentujemy również mapki ze wszystkimi trasami - warto popatrzeć co się dodatkowo podbijało :)

UWAGA!!!

W związku z przełożeniem finału WOŚP, przekładamy również sprint WOŚP na dzień finału, czyli na 31 I 2021!!!

Na kolejny, 4 już etap, wszystkich którzy planują zaspokoić potrzeby życiowe na mapie, zapraszamy już w Nowym Roku do wspaniałego lasu nad Jezioro Zapadliska! :) Obiecujemy, że znów będzie się sporo działo na trasach przygotowanych dla Was! Zgłoszenia przez formularz wciąż otwarte

Do siego roku!

AttachmentSize
Image icon DS_e3_Amator.jpg1.44 MB
Image icon DS_e3_Maniac.jpg1.52 MB
Image icon DS_e3_Wkrecony.jpg1.56 MB
Image icon DS_e3_Chojrak.jpg1.6 MB