Rowerowe Mistrzostwa Mazowsza na dystansie średnim

W trudnych, upalnych warunkach ścigali się dzisiaj odważni w Mistrzostwach Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację na dystansie średnim.

W załączeniu wyniki i międzyczasy z dzisiejszych zmagań na nowej rowerowej mapie Jabłonna.

 

AttachmentSize
PDF icon MM_RJnO_W.pdf16.53 KB
PDF icon MM_RJnO_M.pdf145.11 KB

Comments

Na pewno warto by było

Na pewno warto by było jeszcze dodać mapy z poszczególnych tras w celu analizy pokonania tras.

Pozwoliłem sobie zeskanować

Pozwoliłem sobie zeskanować mapę z trasy M40 i przesyłam mój ślad.

Było ciepło, bardzo ciepło. Bardzo dobra i czytelna mapa i .... start.

Przy bedotykowym potwierdzaniu punktów starałem się wybierać opcje bez zawracania, tak na przelot gdzie się dało. Dobrze szło do p.8 gdzie złamałem zasadę aby nie pchać się w las. Do p9. sporo straciłem do p.10 może już nie tak dużo, ale sił trochę wiecej trzeba było zostawić tnąc przez las. Do p13 mogłem podjechać jeszcze trochę aby wspiąć się na górę. Potem mała kraksa i do p.14 jechałem z przekrzywioną kierownicą. Przy punkcie prostowałem kierownicę i dalej. Wybór wariantu z p18 na p19 kosztowało mnie pierwsze miejsce. Można było ciąć przez górkę. Bardzo fajne mistrzostwa. 

Chyba każda kategoria miała

Chyba każda kategoria miała inna trasę. Trasa M50 i mój ślad.

Teren poza kilkoma miejscami bardzo szybki. Do pk2 celowo wybrałem dojazd od północy. Do pk3 wybrałem dojazd od południa i przestrzeliłem ścieżkę. Do pk4 pojechałem od północy, ale chyba lepszym rozwiązaniem było cofnąć się i dojechać od południa. Do pk7 - spacer po lesie. Do pk11 było sporo wariantów. Po krótkiej analizie wybrałem jazdę ścieżką rowerową, później trochę na północ, szutrówką w lewo (tu zmiana wariantu w ostatniej chwili) i później w prawo. Do pk12 wybrałem wariant od zachodu aby urozmaicić sobie trochę jazdę - chyba lepszy wariant byłby od razu na południe, tak jak przyjechałem. Do pk14 aż prosiło się ciąć wzdłuż ogrodzenia, co zostało wykonane.

Trasa ciekawa i dosyć szybka. Mapa bardzo aktualna, bardzo fajne zawody. Brawa dla organizatorów.