Zapraszamy na Warsaw Orient Training`i od 6 listopada

Zapraszamy na sprinterskie treningi w warszawskich parkach i osiedlach - Warsaw Orient Training.

Hormonogram treningów:

Zgłoszenia zamykane są o godzinie 12:00 w piątek w przeddzień treningu. Ilość dodatowych map w dniu startu będzie ograniczona. Aktualne informacje proszę śledzić na funpage`u grupy Warsaw Orient Races na Facebook`u oraz na stronie orientraces.pl

Zgłoszenia możliwe poprzez orientraces.pl LUB orienteering.waw.pl. Więc wystarczy się zgłosić na jednej z tych stron. Dostępne 4 trasy biegowe: Ekspert, Chojrak, Amator i Początkujący.

Wpisowe:

  • do 18 lat - 15 zł
  • powyżej 18 lat - 20 zł

wypożyczenie czipa SI - 5 zł. Opłata wpisowego na miejscu gotówką.

Puszki będą działały w trybie BEZDOTYKOWYM (w tym puszka START). Dotykowe będą jedynie puszki CLEAR,CHECK, które trzeba podbić przed startem po kolei.

Serdecznie zapraszamy,

Andrzej Magier (BKS WATAHA Warszawa)

Comments

Dlaczego Szanowny Organizator

Dlaczego Szanowny Organizator wymusza,używanie tylko SI  bezdotykowych. Posiadacze SI innych typów  są dyskryminowani i wymusza się na nich wypożyczanie odpłatnie SI Organizatora?. Pozdrawiam - Konrad Janowski.  

Nie dyskryminuję, broń Boże.

Panie Konradzie, nie dyskryminuję, broń Boże. Dotykowe czipy działają domyślnie jak zawsze. Informuję tylko, że puszki działają w trybie bezdotykowym. "Bezdotykowość" to raczej dodatkowa opcja, z której można korzystać jak ktoś posiada własny SIAC. Zapraszam wszystkich kto posiada swoje i dotykowe i bezdotykowe czipy :)

Pozdrawiam serdecznie

Andrzeju, bardzo dziękuję za

Andrzeju, bardzo dziękuję za odpowiedź. Problem w tym, żę nie mogę dokonać zgłoszenia bez  obowiązku zamówienia SI - system nie chce przyjąć zgłoszenia. Brakuje opcji "NIE" w pozycji "Zamawiam".  Pozdrawiam - Konrad Janowski.

Dodałem opcję NIE do pole

Dodałem opcję NIE do pola "Wypożyczenie SI". Proszę spróbować teraz.

SUPER!!! Zadziałało! OK.

SUPER!!! Zadziałało! OK. Miłego weekendu - Konrad Janowski

Marcin dziękuję! Jeszcze może

Marcin dziękuję! Jeszcze może nie do końca ogarnąłem system zgłoszeniowy :))