XXVI ZIMA na PRADZE i XVII BIEG WEDLA

W dniu 6 lutego 2022 r. (niedziela), w połowie czasu trwania ferii zimowych w Warszawie, organizatorzy z HKT "TREP" PTTK zapraszają na kolejną odsłonę biegów i marszów na orientację. Biegacze BnO spotykają się od godz. 11,00 na przystani w Parku Skaryszewskim by zmierzyć się z trasą na dystansach 2, 3 i 4 km. Zgłoszenia jak zwykle na tej stronie do 3. lutego.

Zwolennicy spaceru z mapą spotykają się na parkingu na końcu ul. Lubelskiej przy Zakładach E. Wedla i kościoła na Kamionku w godz. 10.30 - 11.30. Spacer będzie na 2 trasach: TP - dla początkujących także rodzin oraz TO - trochę dłuższa. Trasa przebiegać będzie po Kamionku i okolicznych terenach zielonych.

Natomiast kontynujemy także bieg O-run na dystansie 5 km z pełnymi świadczeniami (medal, opaska, numer startowy i słodycze od Wedla) jak w Biegu Wedla, do którego ta trasa jest zaliczana. Na zwycięzców czekają puchary oraz torcik wedlowski wykonywany ręcznie. Opłata w tym przypadku jest promocyjna jednak należy pamiętać, że zgłoszenia można dokonać przez stronę biegu biegwedla.pl , gdzie można jeszcze zamówić koszulkę biegową.

Wszyscy mają szansę otrzymać voucher na kubek gorącej czekolady do zrealizowania w pobliskiej pijalni czekolady. A zatem do zobaczenia, ale wcześniej wypełnijcie formularz zgłoszeniowy.

Comments