Wyniki drugiego etapu FalInO

Drugi etap FalInO za nami. Wyniki są już opublikowane w naszym systemie rankingowym. Dzisiaj na trasy wystartowało ponad 100 osób, oczywiście najwięcej w OPEN-M i tutaj pojawił się dodatkowo tylko jeden niezgłoszony zawodnik. Rekord tradycyjnie na trasach AK i AM, gdzie ponad 60% startujących nie było zgłoszonych. Pogoda identyczna jak podczas rundy tylko wiaterek nieco mocniej czasami powiewał. Dziś start tras AK i AM obsługiwał Bartek - jeden z najmłodszych zawodników UKS Falenica.

Akurat padł zegar i uruchomiliśmy stopery w telefonach co było nawet lepszą opcją, bo aktualny czas był na stole aż w trzech miejscach i łatwiej było go mierzyć. Punkty w terenie ustawiał tata Bartka Michał, czyli wprowadzanie zawodników klubu do organizacji zawodów można uznać za rozpoczęte.

Teraz czekamy na zdjęcia, aby je zamieścić i przygotowujemy się do III rundy 05.02.2022 - zgłoszenia już otwarte, trasy też gotowe, ale komunikat opublikuje za tydzień. W załączniku mapki z dzisiejszego dnia.

Comments

Są ż zdjęcia z II etapu

Są już zdjęcia z II etapu nadesłane przez Andrzeja na których widzimy jak rozrosło się organizacyjnie biuro zawodów oraz już tylko wzrokowo nasycić się widokiem wspaniałości przygotowanych przez rodziców SP 124 jakie można było nabyć w bufecie. Ja tradycyjnie po zakończeniu pracy biura zjadłem ciepły żurek. Relację z zawodów wraz z większą ilością zdjęć znajdziecie też na stronie facebooka  Andrzeja Krochmala - zachęcam do odwiedzenia. 

Dzięki za super zawody i

Dzięki za super zawody i trasy. Bardzo przyjemnie mi się biegało, a i czujność trzeba było zachować, coby nie rozleniwić się na prostszych do znalezienia punktach :) 

W wynikach kategorii AK

W wynikach kategorii AK usunąłem wynik Heleny Cacko - wychodzi na to, że Helenka pobiegła drugi raz z mapą i poprawiła wynik. Jednak jakby się okazało, że dwie dziewczynki o tym samym imieniu i nazwisku startowały wówczas wyniki przywrócę. Czekam ewentualnie na informację. Sprawę do końca mam nadzieję wyjaśnimy podczas III rundy w dniu 5 lutego.