Sprint WOŚP - szczegóły!

Już w najbliższą niedzielę Wataha gra razem z WOŚP w ramach Dystansu Stołecznego! Tradycyjnie, czekają na Was 4 trasy, a ich parametry przedstawiają się następująco:

  • AMATOR - 1,09 km / 13 PK
  • MANIAC - 2,18 km / 18 PK
  • WKRĘCONY - 2,7 km / 22 PK
  • CHOJRAK - 3,85 km / 30 PK

Centrum treningu znajdować się będzie w młocińskim sztabie WOŚP, czyli w Szkole Podstawowej nr 77 w Warszawie, ul. Samogłoska 9. Meta na terenie Szkoły, dojście na start 100 m (po drugiej stronie Szkoły). Puszki SI ustawione będą w trybie bezdotykowym, natomiast puszka mety w trybie dotykowym

Mapa: MŁOCINY - UKSW 1:3000. Mapa wykonania zgodnie ze specyfikacją ISSprOM 2019. Autor mapy: Bartłomiej Maciejewski, aktualizacja Karol Galicz - styczeń 2022

Przypominamy o przestrzeganiu przepisów biegu sprinterskiego i obiektach zakazanych do przekraczania, w szczególności o murach i ogrodzeniach nie do przejścia, terenach prywatnych i zakazanych, roślinności nie do przejścia!

UWAGA!!! Na terenie biegu odbywa się normalny ruch samochodowy - teren biegu ograniczony jest ruchliwymi ulicami: Wóycickiego, Pułkową, Dzierżoniowską i Żubrową - zawodnicy nie przekraczają tych ulic podczas biegu, natomiast przekraczają liczne uliczki osiedlowe. Prosimy o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego i zachowanie szczególnej ostrożności!!! Biegnący zawodnik nie ma pierwszeństwa przed nadjeżdżającym samochodem!!!

Wzorem zeszłego roku, organizator od każdego uczestnika przekazuje 5 zł do skarbonki WOŚP!!! Każdy uczestnik biegu wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Dodatkowo, w okolicach mety będą znajdowali się wolantariusze z puszkami!

Startować będzie można w godzinach 11-14. Po 14:30 punkty będą zbierane

Dysponujemy niewielkim zapasem map - pojedyncze osoby będą mogły dopisać się na miejscu

Zapraszamy również na Warsaw Orient Trening, który odbywa się również w niedzielę, w godzinach popołudniowych, w niedalekiej odległości od sprintu WOŚP na Młocinach - w Lasku Bielańskim. Spokojnie można zaliczyć oba nasze bielańskie treningi :)

Serdecznie zapraszamy w niedzielę na Bielany! :)