Ostatnia runda GPDW w RJnO

Tegoroczna rywalizacja w GPDW w RJnO niestety, ale już dobiega końca i jej ostatnia odsłona odbędzie się w dniach 15-16 października w Aninie oraz nad Jeziorem Torfy. Będzie to także przedostania runda PWiM w RJnO. Ponieważ są aż cztery starty, to jeszcze wszystko może ulec zmianie w końcowej klasyfikacji GPDW oraz PWiM, gdzie pozostało do końca aż osiem startów. Zgłoszenia już otwarte na obie końcowe rundy.

Udało się zaktualizować mapę Anina oraz mam nadzieję, że zdążę jak najwięcej poprawek nanieść na mapę w okolicach Jeziora Torfy. Jak przystało na finałową rundę trasy będą wymagające a z ich parametrami możecie zapoznać się w załączonym KT, gdzie znajdują się także mapki z lokalizacją miejsca centrum obu dni zawodów.

Zgłoszenia otwarte do 13 października (czwartek) do godziny 22:00 i warto nie odkładać ich na ostatnią chwilę i nie ma co patrzeć na prognozę pogody, bowiem w oba dni mamy zapewniony dach nad głową, w niedzielę będzie on stworzony z przebiegającej nad głowami uczestników Południowej Obwodnicy Warszawy, nie będzie jednak chronił uczestników przed wiatrem. W Aninie czeka na Was w terenie ponad dwa kilometry świeżo położonego asfaltu w lesie - czyli będzie jeszcze szybciej i dlatego wydłużyłem trasy zwiększając tym samym ilość PK do odnalezienia w terenie i potwierdzenia na karcie startowej.

AttachmentSize
PDF icon PWiM_RJnO_2022_Runda_9_Komunikat.pdf1.22 MB