Styczeń 2022

XXVI Zima na Pradze i XVII Bieg Wedla

Jeszcze tylko 3 dni (do 3.02.22 r. czwartek) zostały, aby podjąć decyzję w sprawie udziału na jednej z 2 tras XXVI Zimy na Pradze w MnO lub jednej z 3 tras BnO. Trasy zaplanowane i można zapoznać się z parametrami tras zawartymi w Komunikacie Technicznym (w załączniku).

Wszystkie miejsca na trasę O-run zostały już wyczerpane, a ich uczestnicy będą mogli się cieszyć słodkim pakietem na mecie wraz z medalem i opaską biegową. Na najlepszych czekają też puchary.

Komunikat trzeciego etapu FalInO

Zapraszam w najbliższą sobotę do Falenicy na trzeci już etap FalInO. Jest, to ostatni gwizdek, aby włączyć się do rywalizacji w tegorocznym cyklu dla osób walczących w klasyfikacji o medale i puchary. Całe szczęście większość traktuje start jako relaks na świeżym powietrzu w poszukiwaniu lampioników. Zasady nie ulegają zmianie, a trasy jeszcze nie są zbyt znacznie wydłużone. Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć w komunikacie, który znajduje się w załączniku. Zgłoszenia do czwartku (3 lutego) do godz. 22:15. Nie przewiduję odwołania zawodów:)

Sprint WOŚP - szczegóły!

Już w najbliższą niedzielę Wataha gra razem z WOŚP w ramach Dystansu Stołecznego! Tradycyjnie, czekają na Was 4 trasy, a ich parametry przedstawiają się następująco:

  • AMATOR - 1,09 km / 13 PK
  • MANIAC - 2,18 km / 18 PK
  • WKRĘCONY - 2,7 km / 22 PK
  • CHOJRAK - 3,85 km / 30 PK

Wyniki drugiego etapu FalInO

Drugi etap FalInO za nami. Wyniki są już opublikowane w naszym systemie rankingowym. Dzisiaj na trasy wystartowało ponad 100 osób, oczywiście najwięcej w OPEN-M i tutaj pojawił się dodatkowo tylko jeden niezgłoszony zawodnik. Rekord tradycyjnie na trasach AK i AM, gdzie ponad 60% startujących nie było zgłoszonych. Pogoda identyczna jak podczas rundy tylko wiaterek nieco mocniej czasami powiewał. Dziś start tras AK i AM obsługiwał Bartek - jeden z najmłodszych zawodników UKS Falenica.

WM Tour '22 rusza, ale ze zmianami

To już jutro. Pierwszy w tym roku trening pod hasłem WM Tour. Zapraszam do Legionowa, na mapę, na której do tej pory mieliście okazję biegać tylko w nocy! Zapewniam, że w dzień jest o wiele bardziej przyjemnie i szybciej.

Z uwagi na kilka próśb, aby umożliwić Wam dwa starty tego dnia zapraszam od godz. 11:00 aż do 14:00 (może nie zamarznę :) ).

XXVI ZIMA na PRADZE i XVII BIEG WEDLA

W dniu 6 lutego 2022 r. (niedziela), w połowie czasu trwania ferii zimowych w Warszawie, organizatorzy z HKT "TREP" PTTK zapraszają na kolejną odsłonę biegów i marszów na orientację. Biegacze BnO spotykają się od godz. 11,00 na przystani w Parku Skaryszewskim by zmierzyć się z trasą na dystansach 2, 3 i 4 km. Zgłoszenia jak zwykle na tej stronie do 3. lutego.

Street-O #38

Gorąco zapraszam na kolejną odsłonę Street-O - już w czwartek 20 stycznia na Starym Mokotowie.

Update 21.01. Wyniki w załączniku.

Kategoria: rogaining 60 min
Mapy można pobierać w godzinach: 17:30 - 18:50
Start: skwer Antoniego Słonimskiego przy ul. Narbutta (obok Kina Iluzjon)
Zamknięcie mety: 20:10 (przybycie po tym czasie = NKL)
Świadczenia: mapa, naklejka, karta startowa, a na mecie - coś na osłodę życia ;)
Zapisy: tutaj otwarte do 19.01. (środa) godz. 23:59

Dystans Stołeczny powraca!

BKS Wataha Warszawa wraca z zimowym cyklem treningowym, w którym w pierwszej edycji udział wzięły tysiące osób! :)

Serdecznie zapraszamy do udziału w 2 biegach dziennych i 3 nocnych, zarówno w terenach leśnych jak i sprinterskich, w Warszawie i najbliższych okolicach!

Start biegów środowych będzie możliwy od 18:30 (E2,E3,E4), sprintu WOŚP od 11:00 (E1), natomiast finałowego etapu na Białobrzegach - od 13:00 (E5).

Klasyfikacja drużynowa

Ponieważ zakończenie poprzedniego cyklu odbyło się w nieco nietypowy sposób, nie wręczylismy pucharów dla trzech najlepszych drużyn. Chcielibyśmy to zrobić 22 stycznia,  przed startem biegu na 10 km (o godz.10.45 w okolicach startu). Aby zobaczyć jak to wtedy było szukamy w: Rankingi - XVII ZBG2020 - kategorie - TEAM. Aby wziąć udział w klasyfikacji drużynowej XVIII ZBG należy zgłosić skład drużyn do 21 stycznia. Zasady klasyfikacji drużynowej  podane są w regulaminie pkt.12.

Strony