Z Dreptusiem po Dolinie Bugu

Już w najbliższą sobotę, 27 lipca, będzie możliwość wzięcia udziału w inauguracji najnowszej trasy z cyklu „Z Dreptusiem po Dolinie Bugu”, która odbędzie się w Mordach. Start o godz. 11.00. Szczegóły na plakacie, a więcej informacji do uzyskania w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury.

Trening w najbliższą sobotę

W wyjątkowo wolną od zawodów sobotę 20 lipca zapraszam na trening bno w Wołominie. Mapa z 2024,  nowa (ta ze sztafet mobilnych), czyli ładny biały las z wydmą, niestety tylko jedną. 

Robię trasy także bez dróg, bo wydają się dużo ciekawsze, i niniejszym zapraszam wszystkich spędzić razem sobotę z mapą.

Komunikat techniczny: https://docs.google.com/document/d/1kk1yluxiZKMFtFVvNtiJN9LJeEWXtc_ICeCo...

Zgłoszenia: https://docs.google.com/forms/d/1WzGM6My2qmzD_ZrTcziQ-lFJVyofPn8_iyJIS2E...

Drugi etap Korony Mazowsza w Popowie

W najbliższą środę zapraszamy na 2 etap Korony Mazowsza 2024! Tym razem biegamy trochę dalej od Warszawy, na świeżej mapie Popowo, która była areną zmagań tegorocznego Grand Prix Mazowsza im. Andrzeja Krochmala

W środowy wieczór czekają na Was 4 trasy, których parametry przedstawiamy poniżej:

  • AMATOR - 2,57 km / 6 PK
  • MANIAC - 3,11 km / 14 PK
  • WKRĘCONY - 4,68 km / 19 PK
  • CHOJRAK - 6,64 km / 26 PK

Udany półmetek GPDW i PWiM

Śmiało mogę, napisać, że był, to bardzo malowniczy dzień jeśli chodzi o pokonanie trasy na dystansie klasycznym. Przejazd malowniczymi terenami po Wawerskim Nadwiślu  mam nadzieję, że pozostanie w pamięci uczestników. Co prawda na pytanie ile owiec i kóz widzieli uczestnicy, to temat owiec był zbywany przeważnie milczeniem. Natomiast Małgosia była zachwycona widokiem jak, to powiedziała zarąbistego włochatego woła, przypominającego Jaka. Dzięki takiemu usytuowaniu startu wszystkie trasy miały w dniu dzisiejszym te atrakcje na wyciągnięciu dłoni. Wyniki, mapy i aktualna klasyfikacja już na Swoim stałym miejscu.

Fontanna z nieba

Dziękuje za pomoc w rozłożeniu namiotu w centrum zawodów, który się przydał, bowiem około południa mieliśmy prawdziwą fontannę lejącą z nieba. Centrum zawodów zamieniło w małe jeziorka. Gratulacje, dla tych co niewymiękli i ukończyli trasy. Niektórzy przeczekali ulewę pod namiotem i ruszyli na trasę jak już nie padało. Wyniki dystansu średniego proszę o sprawdzenie, czy wszystkich zawodników umieściłem i czy czasy są dobrze obliczone. Czasy zapisywałem na papierze, a karty nadal są dość nasiąknięte wodą. Jutro już aura ma być znacznie łaskawsza.Dziś kilka osób pokonało trzy trasy, jest, to spokojnie do zrobienia, ale trzeba wystartować o 10:30 najlepiej.

Bartek wicemistrzem Czech w sztafetach MTBO

Podczas, gdy my mieliśmy Swój championat w Warszawie, Bartek walczył w  Mistrzostwach i Pucharze Czech w Novém Městě na Moravě. Miejsce przepiękne dla MTB /w tym roku była tam runda Pucharu Świata/ jak i NBnO i biathlonu - w tym roku Mistrzostwa Świata się odbyły przy wiosennej aurze Czesi dali radę. Były też tam rozegrane Mistrzostwa Świata w RJnO. Bartek w MCR w sztafetach zajął drugie miejsce ze Swoimi partnerami z klubu, dystans sprint niestety nkl, ale już na średnim super jazda i 6 miejsce. Warto zapoznać się z przejazdami na Livelox tu link gdzie znajdziecie relację z zawodów na czeskiej stronie MTBO, aż trzy zdjęcia z Bartkiem:  https://www.mtbo.cz/?f=novomestske-traily-proverily-techniku-jizdy-i-cte...

Jidyszowy bieg na orientację

W najbliższą sobotę zapraszamy na spacer/bieg po Muranowie popularyzujący wiedzę o kulturze jidysz. Zaopatrzeni w mapki i zadania ruszycie dwukilometrową trasą małymi osiedlowymi uliczkami. Czy wiesz, gdzie mieściła się redakcja Małego Przeglądu? Czy potrafisz odczytać to słowo: שטערן? A może słyszałeś o Eugenii Frydman? Jeśli nie, to chodź na spacer. Dowiesz się tego i o wiele więcej. Spacer jest rekreacyjny, chociaż możemy ustawić stoper :) Zapraszamy rodziny, dzieci, dorosłych oraz pieski. Zapewniamy wodę dla dużych i małych. Na miejscu można także skorzystać z toalety i się przebrać oraz odpocząć po trasie.

Data: 22.06.2024 godz. 11.00-13.00 

Punkt zbiórki: ulica Andersa 15 (przed siedzibą Centrum Kultury Jidysz)

Wstęp wolny, bez zapisów.

Korona na Dąbkowiznie

Już w środę zapraszamy na 1 etap Korony Mazowsza 2024! Biegamy na świeżej mapie Dąbkowizna, która była areną zmagań tegorocznej Warszawskiej Olimpiady Młodzieży 

W środowy wieczór czekają na Was 4 dość krótkie, ale techniczne i całkiem mocno zakręcone trasy, których parametry przedstawiamy poniżej:

  • AMATOR - 2,1 km / 7 PK
  • MANIAC - 2,8 km / 14 PK
  • WKRĘCONY - 3,7 km / 19 PK
  • CHOJRAK - 5,2 km / 25 PK

Strony

Ostatnie komentarze

TematKiedyKtoCo
Udany półmetek GPDW i PWiM28/06 18:27awLivelox: - sobota (tutaj) -
Udany półmetek GPDW i PWiM27/06 16:52JunaJanku, w imieniu swoim i
Fontanna z nieba23/06 18:49janBrakujące karty znalazły
Fontanna z nieba22/06 23:33janSprint skorygowany od czasu
Fontanna z nieba22/06 22:48daboMojego wyniku też nie ma na
Fontanna z nieba22/06 21:53janKlikasz w logo PWiM i masz
Fontanna z nieba22/06 21:49pszczygielskia gdzie te wyniki mozna
Fontanna z nieba22/06 20:31janwynik dodany, jeszcze w
Fontanna z nieba22/06 18:06jolbHej, mnie brakuje na
Plakat na zatydzień21/06 21:00janNie żałuję, że nie
Plakat na zatydzień20/06 23:24janZgłoszenia jeszcze do jutra
Plakat na zatydzień20/06 20:20janTak oczywiście, wszystkie
Plakat na zatydzień20/06 18:53michdabrCzy jest szansa żeby w
Plakat na zatydzień20/06 07:15JanowscyKolego Kierowniku
Plakat na zatydzień19/06 21:51Norman SzymańskiKrzysztof będzie miał
Subscribe to Front page feed