Ruszamy z mapą na wydmę

Wszystkie znaki wskazują, że 8. stycznia uda się rozpocząć kolejny cykl biegania z mapą po falenickiej wydmie. W nowym cyklu mamy kilka zmian, które, mam nadzieję, zadowolą większość uczestników. Nie mamy tras turystycznych, ale za to dla najmłodszych została przygotowana nowa mapa boiska SP 124. Start i meta będą na świeżym powietrzu pod daszkiem przed nowo wybudowanym łącznikiem szkoły. Zawody będą rozgrywane w formie scorelaufu czyli w dowolnej kolejności należy potwierdzić wymaganą liczbę punktów dla danej kategorii. Każdy dostaje mapę ze wszystkimi PK. Na mapie jest napisane ile PK ma potwierdzić dana kategoria. PK potwierdzamy na karcie startowej w kratce odpowiadającej numerowi PK z mapy.

Jeśli będzie udostępniona szatnia w szkole, wówczas tam będzie można się przebrać i ogrzać zarówno przed jak i po biegu. Start pierwszych uczestników od 10:45 zamknięcie startu o godzinie 12:15. O 13:30 zamknięcie mety i ruszamy zbierać PK - warto o tym pamiętać. Zgłoszenia na I rundę tylko do 5 stycznia do godziny 10:00, bowiem musimy mieć czas na wydrukowanie map, a drukarnia jest zamknięta w dniach 6-7 stycznia.

Nowościa w tym roku jest start bez opłat dla wszystkich uczestników, którzy ukończyli 80 lat oraz dla dzieci urodzonych po 2015 roku. W załączniku szczegóły pierwszej rundy w komunikacie technicznym, zapisy są już od dawna otwarte na wszystkie rundy w naszym systemie zgłoszeniowym. Zachęcam do dokonania zapisów od razu na wszystkie rundy, aby mieć ten problem z głowy.

ZałącznikWielkość
PDF icon FalInO_2022-01-08_Komunikat.pdf165.89 KB

Komentarze

Szkoła powinna być otwarta i

Szkoła powinna być otwarta i dostępne szatnie oraz jest już grupa rodziców, którzy przygotują ciepły posiłek w postaci żurku, słodkości oraz wiele innych smakołyków. Czyli będzie można w ciepełku po biegu usiąść i nacieszyć podniebienie. Proszę o uważne zgłaszanie się kategorie z ostatnią literą K są dla kobiet, a M dla mężczyzn - oczywiście jak panie chcą pokonać dłuższy dystans mogą zgłosić się wówczas Open K, ale już weteranie nie mogą startować w kategorii BK i BM. Prośba o skorygowanie zgłoszeń dotyczy przynajmniej 2 osób, które wiem, że są źle zrobione.

Wszystko już wiemy na temat

Wszystko już wiemy na temat logistyki:

Będzie czynny bufet i tradycyjnie żurek plus inne smakołyki - czyli obiad z głowy.

Będą dostępne szatnie.

Start BnO nadal na zewnątrz na świeżym powietrzu będzie mroźno i słonecznie. Zgłoszenia już zamkniete niestety - czyli chcący wystartować muszą się liczyć z większymi opłatami - czyli mniej na smakołyki można będzie przeznaczyć.