Nowy patronat dla PWiM w RJnO

Mam bardzo dobrą wiadomość, dla wszystkich uczestników zmagań w RJnO. Od kolejnej rundy, która już w najbliższy weekend odbędzie się w okolicach Falenicy mamy nowy patronat Naszego cyklu, a mianowicie firmę CX 80. Tu wielkie dzięki za współpracę w tym zakresie z dyrektorem firmy CX 80 Dariuszem Naderą dla Igora Błachuta.

W sobotę lub w niedzielę będzie się działo bowiem w ramach promocji jazdy na rowerze odwiedzi nas także Polskie Radio Program 3. Będzie można się wypowiedzieć na temat jazdy na orientację oraz na temat zasad bezpiecznego poruszania się rowerem w terenach leśnych oraz aglomeracji miejskiej. I tu od razu uwaga w KT na ten temat, aby właśnie uczestnicy w sobotę szczególnie stosowali się do zasad ruchu drogowego, bowiem będą wielokrotnie przecinać lub poruszać się po drogach lokalnych, na których jest coraz większy ruch samochodów i nie tylko związany z coraz gęstszym zaludnieniem tych terenów na nowo powstających osiedlach. Dodatkowy każdy uczestnik otrzyma prezent od firmy CX 80, naklejki i Pawełki oczywiście też będą. Trzeba tylko wykonać zgłoszenie w terminie w niezawodnym systemie zgłoszeniowym który znajdziecie też tutaj.

W załączniku komunikat techniczny z logiem nowego patrona naszych zawodów. Do zobaczenia w sobotę i niedzielę. W sobotę szczególnie zachęcam do zgłoszenia się na trasie czarnej - naprawdę jest bardzo ciekawa i warto pokonać tych kilka kilometrów więcej, bo wariantów sporo i kilka długich przejazdów pomiędzy PK. Mapa w większości została zaktualizowana, a zmiany w tym terenie ostatnio następują bardzo dynamicznie.

ZałącznikWielkość
PDF icon PWiM_RJnO_2021_Runda_6_Komunikat.pdf688.51 KB