Grand Prix Dzielnicy Wawer oplakatowane

 

Komentarze

Udało się ustawić część

Udało się ustawić część punktów. Podczas dystansu klasycznego w niedzielę trasa czerwona i czarna będzie miała najdłuższy przejazd pomiędzy punktami w dotychczasowej historii Pucharu Warszawy i Mazowsza oraz Grand Prix Dzielnicy Wawer w RJnO. Teren śmiało można nazwać kotłem czarownic, nie sposób się nie zgubić. Udało się nanieść trochę zmian na mapie, ale pewnie i tak spotkacie kilka dodatkowych drzew na drodze. Prośba o zabranie picia, gdyż pewnie sam dam radę zabrać maksymalnie 10 litrów wody. Brak dojazdu autem nie ułatwia organizacji, ale za to jest tam spokojnie.

Wszystkie lampiony powieszone

Wszystkie lampiony powieszone w terenie. Uda się dostarczyć większą ilość wody do centrum zawodów. Mapy z zawodów nie będą publikowane tym razem i nie będzie tras zamieszczonych na liveloxie i proszę ich tam nie zamieszczać indywidualnie. 

Podczas ostatniej rundy PWiM

Podczas ostatniej rundy PWiM został na parkingu blat od mapnika Orifix 30 x 30 cm czarny blat. i proszę o informację czy mam, go zabrać w sobotę do centrum zawodów. Blat już zapakowany w aucie, ale ze względu na dojście z nogi do CZ nie chcę niepotrzebnie zabierać zbyt wielu rzeczy.

Najbliżej wygląda na to, że

Najbliżej wygląda na to, że jest od południa. Można też zaparkować na ul. Czołgistów przy ul.Wolęcińskiej. Jak ktoś jedzie od obwodnicy to najkrótsza droga. Czołgistów jest cała wyasfaltowana, a potem w lesie jest szeroka szutrówka albo po skosie do stawu. No chyba, że to teren zakazany i będą tam stały punkty;>

 

 

Tam jest, tylko jeden problem

Tam jest, tylko jeden problem, że nie ma za dużo miejsca do zaparkowania samochodu. Ja też z tego miejsca będę dochodził do centrum.