Utrzymała się wiosenna aura

Mimo zapowiedzi przez synoptyków od pogody opadów deszczu, super pogoda utrzymała się podczas drugiego dnia zmagań w GPDW oraz PWiM w RJnO. W dniu dzisiejszym na uczestników czekała naprawdę solidna dawka kilometrów do pokonania i mam nadzieję, że wszystkim podobały się trasy i pozytywne wrażenia z ich pokonania pozostaną na długo w pamięci. Wyniki już są zamieszczone łącznie z korektami wczorajszych dystansów. Chyba padł rekord jeśli chodzi o frekwencję, tu już nasz główny statystyk Adam musi, to policzyć i potwierdzić.

Według moich obliczeń w oba dni wystartowało 95 osób. Niewiele brakowało do setki. Za dwa tygodnie kolejna okazja do aktywnego spędzenia czasu w Białobrzegach. Zgłoszenia już wkrótce będą otwarte i na początku tygodnia zostanie opublikowany komunikat trzeciej rundy PWiM w RJnO. Już teraz serdecznie zapraszam do kolejnego wspólnego spotkania. 

Komentarze

Przy tak dużej ilości kart

Przy tak dużej ilości kart startowych mogły się wkraść błędy w obliczeniach czasu oraz mogłem pominąć jakiegoś zawodnika w wynikach dlatego prośba o info w celu dokonania korekty. Już jedna zrobiona Konrad Janowski oddał kartę z potwierdzonymi 9 PK na trasie zielonej, a miało być ich 10. Konrad jest archiwistą z zamiłowania i zawsze bierze dwie karty startowe, aby jedną zachować w Swojej dokumentacji startowej. Jak widać, po latach opłacało sie bowiem oddał kartę z 9 PK, a w domu ma z 10 PK - telefonicznie opisał mi wszystkie potwierdzenia jakie ma łącznie z tym brakującym 10 PK i układ dziurek się zgadzał, dlatego dokonałem korekty jego wyniku. Czekam więc na maile w sprawie ewentualnych dalszych korekt. Warto dodać, że w dniu dzisiejszym Przemek pokonał trasę czerwoną na nogach - zawsze, to ciekawe odniesienie.

Rekord jednak nie padł. Na

Rekord jednak nie padł. Na razie znalazłem etap w 2018 roku, gdzie wystartowało 97 osób (na jednym etapie, nie w oba dni).

Dzięki! Jak zawsze było

Dzięki! Jak zawsze było świetnie.
Poprosimy jeszcze o mapy i Livelox :)

Tak jak już pisałem nie będą

Tak jak już pisałem nie będą publikowane mapy z trasami z tej rundy oraz nie zostaną umieszczone przejazdy na Livelox i proszę o ich nie umieszczanie tam. Wyższość konieczna tym razem jest.

Ale aktualizacja rankingu

Ale aktualizacja rankingu Grand Prix Dzielnicy Wawer już byłaby super

Aktualizacja zawsze następuje

Aktualizacja zawsze następuje po 48 godzinach o zakończenia rundy i wprowadzenia wyników za PWiM. Powód, że jak są jakieś uwagi lub kogoś zapomniałem wpisać w wynikach lub pomyliłem się w obliczeniu czasu, to robię korekty i własnie jak już na 99% jestem pewny, że wyniki są dobrze wprowadzone wówczas zostają one zaimportowane do wyników GPDW w RJnO. Tak będzie zawsze, dlatego jeszcze o chwilkę cierpliwości proszę. Przy okazji można zapoznać się z komunikatem technicznym na III rundę PWiM i zgłosić się na kolejne zawody..

Dziękuje za wyjaśnienie,

Dziękuje za wyjaśnienie, większość lampionów została już zdjęta