Tydzień plakatu :)

Komentarze

Udało mi się ustawić już 60%

Udało mi się ustawić już 60% lampionów i zweryfikować większość terenu zawodów. Jest jak zawsze trochę zmian i nowo wyciętych połaci lasu. Widać, że teren pustynnieje, bo drogi są bardziej piaszczyste niż były, ale na szczęście nie wszystkie. Wszystko natomiast nagradzają przepiękne zapachy obudzonej do życia przyrody i powinny one pozostać do przyszłego tygodnia. Tradycyjnie można będzie pokonać trasę bez roweru wówczas proponuje trasę scorelaufu z mapa na której są wszystkie punkty. Prośba o zaznaczenie w uwagach do zgłoszenia, że chce mapę do scorelaufu.  Pozostaje skonstruowanie samolotu z papieru i sprawdzenie jak będzie latał w Lasku.

Czereśni niestety nie będzie

Czereśni niestety nie będzie nie zdążyły dojrzeć. Jest kilka korekt do komunikatu, wszystkie mapy w formacie A 4. Dystans klasyczny trasa niebieska skala mapy 1:10 000 i 15 PK, a trasa zielona skala mapy 1:7:500 i aż 14 PK. Długości tras pozostają takie same jak w komunikacie.  Myślę, że same pozytywne zmiany dla uczestników. Parametry tras zostaną wywieszone w centrum zawodów.

Wszystko przygotowane, tylko

Wszystko przygotowane, tylko nie udało mi się jeszcze zrobić samolotu z papieru, ale myślę, że jutro znajdę chwilę na twórczą działalność. Jest już Komunikat na kolejną rundę i są otwarte zgłoszenia. Jutro jeszcze muszę postawić 4 lampiony w terenie, ale start ruszy o wyznaczonej godzinie i warto przyjechać wcześniej, bo od 14:00 spodziewany jest niewielki opad deszczu.