Plakat na zatydzień

 

Komentarze

W ubiegłym tygodniu udało mi

W ubiegłym tygodniu udało mi się zaktualizować mapę i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zaskoczony faktem, że w tym terenie drogi poprawiły znacznie swoją jakość i jest bardzo mało piachu. Jednak, o tym, że jest susza świadczy dość duża ilość powalonych drzew w lesie i większość z nich udało mi się zaznaczyć na mapie. Przybyło tradycyjnie terenów zabudowanych i tego już raczej nie unikniemy w lasach wokół Warszawy. Trasy już przygotowane i dopieszczone, sporo lampionów w terenie i ciekawe połączenie trasy z drugą mapą, to wszystko obok tradycyjnych Pawełków i naklejek czeka na uczestników ostatniej przed wakacjami rundy Grand Prix Dzielnicy Wawer i Pucharu Warszawy i Mazowsza w RJnO, serdecznie zapraszam zgłoszenia jeszcze do czwartku 20.06,.2024 do 23:00.

Niedzielny dystans klasyczny

Niedzielny dystans klasyczny na trasie zielonej 2 mapy w skali 1:7 500, a na niebieskiej, czerwonej i czarnej po dwie mapy w skali 1:10 000. Zwiększyła sie ilość PK na niedzielnym dystansie i tak:

  • trasa zielona 15 PK, 
  • trasa niebieska 20 PK,
  • trasa czerwona 21 PK 
  • trasa czarna 22 PK

Dwie (a nawet trzy) pierwsze

Dwie (a nawet trzy) pierwsze pozycje w zgłoszeniach do rundy 6 to tak na poważnie? Zawodnik Kadry Polski (M20) i trasa zielona?

Krzysztof będzie miał szansę,

Krzysztof będzie miał szansę, aby odebrać koszulkę lidera :)

Kolego Kierowniku Zawodów.

Kolego Kierowniku Zawodów.
Zgłaszam protest !!!

Takie zgłoszenie pozbawia zawodników turkusowych szans na dobrą punktację.
Chyba, że zawodnik pojedzie lulajnogą

Wyluzuj.

Wyluzuj.

Czy jest szansa żeby w

Czy jest szansa żeby w niedziele zrobić oprócz klasyka dodatkowo któraś z tras z soboty? 

Tak oczywiście, wszystkie

Tak oczywiście, wszystkie trasy można zrobić w ciągu jednego dnia, zarówno w sobotę jak i w niedzielę, tylko warto przyjechać na 10:30, aby spokojnie, to zrobić. 

Nie żałuję, że nie oglądałem

Nie żałuję, że nie oglądałem zmagań w piłce kopanej na Mistrzostwach Europy, wynik był dla mnie przewidywalny niestety. Dawno nie spędziłem tak fajnie czasu podczas ustawiania lampionów na weekendowe zawody. Cztery godziny pobytu w terenie uspokoiły mnie pod względem nieznacznych zmian jakie wcześniej naniosłem na mapę i wieści o przejściu nawałnicy w okolicach Otwocka nie dotknęły zbytnio terenu  zawodów. Pojawiło się tylko kilka dodatkowych zwalonych drzew. Przepiękny był moment przejazdu pomiędzy stadem składającym się z ponad stu owiec i kóz podczas ustawiania lampionów na dystans klasyczny i naprawdę jest przepiękny przejazd pomiędzy PK dla wszystkich tras i warto zabrać telefon ze sobą, aby zrobić zdjęcia.